www.cvonline.hu

Fényező

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.02.28.
Jelentkezési határidő: 2017.03.15.
Hirdetés azonosító: 1039820

Fényező

Multinacionális partnercégünkhöz nemzetközi színvonalú gyártókörnyezetbe keresünk bővülés miatt
3 fő
Fényező munkatársat.

Feladatok:

- Az alkalmazott festék szükség szerinti bekeverése, viszkozitásának beállítása
- Előírt rétegvastagsági követelmények betartása
- Festési paraméterek (szikkasztási-, beégetési idő és hőmérséklet) betartása
- Szükség szerint a festendő alkatrészek előkészítése, rajz szerinti levédése
- A festési hibák kijavítása

Elvárások:

- Fényező szakmunkás bizonyítvány.
- 3 műszakos munkarend vállalása.
- Precíz munkavégzés.
- Saját munkájára igényes pályázók jelentkezését várjuk!

Amit kínálunk:

- Stabil vállalati háttér.
- Versenyképes jövedelem.
- Fejlődési lehetőség

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a