www.cvonline.hu

Fényező

Hozzáadva: 2017.09.18.
Hirdetés azonosító: 1025582

Ügyfelünk több mint 100 éve élen jár fékrendszerek fejlesztésében. Legújabb technológiát alkalmazó, modern és folyamatosan bővülő budapesti gyártóegységébe keresünk munkatársakat az alábbi pozícióba,
Feladatok:

  • munkadarabok lefestése előírás szerint
  • festési hibák javítása
  • szükség szerint a festendő alkatrészek rajz szerinti levédése

Elvárások:
  • fényező szakmunkás végzettség
  • minimum 1 év szakmai tapasztalat
  • Tűzvédelmi szakvizsga
  • 3 műszakos munkarend vállalása

Juttatások:
  • fix alapbér + műszakpótlékok + egyéb juttatások
  • hosszú távú munkavégzés
  • professzionális szakmai háttér
  • kulturált, modern munkakörnyezet

Előnyök:
  • azonnali kezdés

  • Amennyiben megfelel mindezen feltételeknek, kérjük, küldje el részletes magyar nyelvű önéletrajzát.

Munkavégzés helye:
  • Budapest

Kategória
Szakmunka / fizikai munka
Régió