www.cvonline.hu

Fényező

  • A hirdetés 563 napja lejárt

Szeretne egy biztos munkahelyet? Szeretné ha dícsérettel és juttatásokkal is elismernék a munkáját és odafigyelését?
Ha fontosnak tartja a minőségi, precíz munkavégzést, akkor alábbi ajánlatunkban nem fog csalódni!

A Work Force Kft. Fényező pozícióba keres munkatársakat nemzetközileg nagy elismerésben részesített partnercégéhez.

Fényező

(BUD444)

Leendő munkatárs feladatai:

  • Munkadarabok lefestése előírás szerint
  • Alkalmazott festék viszkozitásának beállítása
  • Előírt rétegvastagsági követelmények betartása
  • Szükség esetén a festendő alkatrészek levédése
  • Esetleges festési hibák javítása

Elvárások:

  • Szakirányú végzettség (fényező)
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Tűzvédelmi szakvizsga
  • Folyamatorientáltság
  • Csapatszellem és kezdeményezőkészség
  • Precíz munkavégzés, megbízhatóság

Egyéb:

  • Munkavégzés helye: Budapest XXIII. kerület
  • Műszakrend: 3 műszak

Megváltozott munkaképességűek és pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el önéletrajzát a pozíció megjelölésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre. A munka további részleteivel kapcsolatban a +36 20 252-1411-es telefonszámon érdeklődhet!

Munkaerő-kölcsönzési nyilvántartási szám: BPM/01/3621-4/2015-1519
Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014