www.cvonline.hu

FÉNYEZŐ

IMPC Personnel Hungária Kft.

Hozzáadva: 2016.11.04.
Hirdetés azonosító: 1020477

Megbízónk külföldi tulajdonú nagy tradíciókkal rendelkező járműipari fejlesztő és gyártó nagyvállalat. Vezető piaci pozícióját a termékek magas fokú megbízhatóságával és folyamatos innovációival vívta ki. Számára keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

FÉNYEZŐ

Feladatok

  • Az alkalmazott festék szükség szerinti bekeverése, viszkozitásának beállítása
  • Előírt rétegvastagsági követelmények betartása
  • Festési paraméterek (szikkasztási-, beégetési idő és hőmérséklet) betartása
  • Szükség szerint a festendő alkatrészek előkészítése, rajz szerinti levédése
  • A festési hibák kijavítása

Elvárások

  • Fényező szakmunkás bizonyítvány
  • Minimum 1 év festékszórási gyakorlat

Amit megbízónk nyújt

  • Nemzetközi projektek
  • Innovatív termékek, technológiák és megoldások
  • Agilis módszertanok
  • Versenyképes jövedelem és juttatási csomag

A munkavégzés helye

Budapest (Dél-Pest)

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes, magyar MS Word formátumú önéletrajzát a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: FÉNYEZŐ, Budapest (Dél-Pest)