www.cvonline.hu
Fényező (Referenciaszám: PJ4176)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2017.02.02.
Jelentkezési határidő: 2017.02.05.
Hirdetés azonosító: 1011917
lejárt

Budapest XXIII. kerületi partnercégünk számára keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Fényező

Feladatok:
- Munkadarabok lefestése előírás szerint
- Munka és védőeszközök szakszerű használata
- Az alkalmazott festék viszkozitásának beállítása
- Előírt rétegvastagsági követelmények betartása
- Festési hibák javítása
- Szükség szerint a festendő alkatrészek rajz szerinti levédése
- Munka, környezetvédelmi és tűzvédelmi előírások betartása
- 5S módszer szerinti munkavégzés
- A terület 5S módszer szerinti fejlesztése

Elvárások:
- Tűzvédelmi szakvizsga
- Fényező szakképesítés
- Min. 1 éves szakmai tapasztalat
- 3 műszakos munkarend vállalása
- Csapatorientáltság, precizitás, gyorsaság, kezdeményezőkészség

Munkavégzés helye:
- Budapest, XXIII. kerület

Amit megbízónk kínál:
- Multinacionális, mégis családias munkakörnyezet
- Korrekt feltételek, juttatási csomag (cafetéria, mozgóbér)

Kérjük magyar nyelvű önéletrajzát, a bérigény megjelölésével csatolva küldje el Varga Krisztina Judit kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével vagy e-mailen az E-mail cím megjelenítése címre, vagy telefonon: 0620/2919409 telefonszámon. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válassza, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire adatbázisába történő jelentkezésével, cégünk automatikusan Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi nyilatkozatot, amely a következő linken megtekinthető:Link megjelenítése

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.