www.cvonline.hu

Fényező, festő

  • A hirdetés 407 napja lejárt

Dinamikusan fejlődő gépipari cég munkatársat keres

pozícióba

Feladatok:

  • Az alkalmazott festék szükség szerinti bekeverése, viszkozitásának beállítása.
  • Előírt rétegvastagsági követelmények betartása.
  • Festési paraméterek  betartása.
  • Szükség szerint a festendő alkatrészek előkészítése, rajz szerinti levédése.
  • A festési hibák kijavítása.
  • Magas színvonalú technológiai utasítások betartása

Elvárások:

  • Minimum 1 év festékszórási gyakorlat.
  • Többéves igazolható fényezői tapasztalat;
  • minőségi munkavégzés;
  • fényező és mázoló szakmunkás bizonyítvány;
  • „ B” kategóriás jogosítvány és autóvezetői tapasztalat.

Amit kínálunk:

  • modern munkakörülmények
  • hosszú távú stabil munkahely
  • szakmai fejlődési lehetőség
  • versenyképes bérezés

Pályázati anyagát az alábbi e-mail címre küldheti.

Tel: 06 30 681 66 69 ; 06 52 501 876 / 109 mellék

Helyek Hajdú-Bihar
Kategória Gyártás / Termelés
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő