www.cvonline.hu

FÉNYEZŐ - Alkatrész Festőüzem (Pályakezdő is lehet)

IMPC Personnel Hungária Kft.

Hozzáadva: 2016.12.04.
Hirdetés azonosító: 1084873

Megbízónk külföldi tulajdonú nagy tradíciókkal rendelkező járműipari fejlesztő és gyártó nagyvállalat. Vezető piaci pozícióját a termékek magas fokú megbízhatóságával és folyamatos innovációival vívta ki. A cég bővülése miatt keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok

  • Fém alkatrészek festése az előírásoknak megfelelően
  • Az alkalmazott festékek kikeverése, viszkozitásuk beállítása
  • Az előírt rétegvastagsági követelmények betartása
  • Festési előírásokban foglaltak betartása
  • A munka-és védőeszközök szakszerű használata

Elvárások

  • Festésben, fényezésben szerzett tapasztalat
  • Tűzvédelmi szakvizsga
  • Álló fizikai munka vállalása
  • 3 műszakos munkarend, szükség szerint szombati munkavégzés vállalása

Előnyt jelent

  • Festőüzemben szerzett gyakorlat
  • Festő, fényező szakképesítés
  • Precizitás
  • Gyorsaság
  • Több éves szakmai tapasztalat
  • Ipari festék anyagismeret

Amit megbízónk nyújt

  • Versenyképes fizetési és juttatási csomag
  • Részvételi lehetőségek nemzetközi projektekben
  • Egyéni fejlődési lehetőségek

A munkavégzés helye

Budapest (Dél-Pest)

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes, magyar nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: FÉNYEZŐ - Alkatrész Festőüzem (Pályakezdő is lehet), Budapest (Dél-Pest)