www.cvonline.hu
Fémtelepi Telepvezető Helyettes (Referenciaszám: PJ4756)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2016.09.15.
Jelentkezési határidő: 2016.09.20.
Hirdetés azonosító: 1068799
lejárt

Vas és fémhulladék kereskedéssel és feldolgozással foglalkozó partnercégünk számára keresünk jelölteket az alábbi munkakörbe:

Fémtelepi Telepvezető Helyettes - Budapest (PJ4756)

Feladatok:
- Nagy forgalmú fémhulladék feldolgozó telep napi munkájának koordinálásában, megszervezésében való részvétel

- Árú átvétel, érkeztetés irányítása a telephelyen
- Jelentések, tervek, riportok, beszámolók készítése
- Munakvégzés jellege: kb. 70% telephelyen, 30% irodában

Elvárások:
- Min. középfokú végzettség
- 1-2 éves munkatapasztalat akár más területről is
- Műszaki beállítottság, érdeklődés
- Excel, office programok alapszintű ismerete
- Irodai és telepi munkavégzés együttes vállalása
- Határozott fellépés, megbízható személyiség
- Tanulás iránti nyitottság

Előnyt jelent, de NEM elvárás:
- Felsőfokú végzettség
- Hulladékkezelési ismeretek

Amit partnerünk kínál:
- Korrekt bérezés
- Cafeteria, telepi jutalék
- Karrierlehetőség: a pozíció betöltő jelölt számára előrelépési lehetőség biztosított a cégen belül

Munkavégzés helye: Dél-Budapest, XXIII. kerület

Munkaidő:
H Cs: 7-16

P: 7 - 14:45

Kérem, küldje el önéletrajzát Dervaderics Dániel kapcsolattartó részére e-mailben a E-mail cím megjelenítése címre a levél tárgyában a PJ4756 referenciaszám megjelölésével.

Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire, illetve adatbázisába történő jelentkezésével cégünk automatikusan Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi nyilatkozatot, amely a következő linken megtekinthető: adatvédelmi nyilatkozat
Nyilvántartási szám:
4376-4./2003, 07-0006-06.