www.cvonline.hu
Fémtelepi Segédmunkás (Referenciaszám: PJ4752)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2016.11.04.
Jelentkezési határidő: 2016.11.08.
Hirdetés azonosító: 1068795
lejárt

Vas és fémhulladék kereskedéssel, valamint feldolgozással foglalkozó partnercégünk számára keresünk jelölteket az alábbi munkakörbe:

Fémtelepi segédmunkás - Budapest (PJ4752)

Feladat:
- Telephelyre beérkező elektronikai hulladékok kézi bontása

Elvárások:
- Jó fizikai erőnlét
- Megbízható személyiség

Előnyt jelent, de NEM elvárás:
- Segédmunkásként szerzett többéves tapasztalat
- Targoncás jogosítvány

Amit megbízónk kínál:
- Versenyképes bérezés
- Cafeteria és telepi jutalék
- Normál, egyműszakos munkarend
- Stabil hátterű cég, saját állományukba keresnek jelöltet

Munkavégzés helye: Dél-Budapest, XXIII. kerület

Munkaidő (ebédszünettel együtt):
H Cs: 7 - 16
P: 7 - 14:45

Kérem, küldje el önéletrajzát Pócs Kitti kapcsolattartó részére e-mailben a E-mail cím megjelenítése címre a levél tárgyában a PJ4752 referenciaszám megjelölésével.

További részletekről érdeklődni a 06-1-260-2094telefonszámon lehet.

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.

Feladatok:
Elvárások:
Juttatások:

Kategória
Szakmunka / fizikai munka
Régió

Egyéb hasonló állások Önnek
TECHNIKUS

Pentolt Tűzvédelmi és Biztonságtechnikai Kft.

Tűzvédelmi-, biztonságtechnikai és egyéb gyenge...
Budapest

Asztalos (bútorasztalos)

Megaholz Kereskedelmi és Szolgáltató Kft.

Budapesti székhelyű Belsőépítészettel és Üzle...
Budapest

Betanított asztalos