www.cvonline.hu
Fémtelepi áruátvevő (PJ3435)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2015.03.17.
Jelentkezési határidő: 2015.03.28.
Hirdetés azonosító: 919245
lejárt

Vas és fémhulladék kereskedéssel, valamint feldolgozással foglalkozó partnercégünk számára keresünk jelölteket az alábbi munkakörbe:

Fémtelepi áruátvevő - Budapest (PJ3345)

Feladatok:
- A telephelyre beérkező vas és fémhulladék fizikai átvételének biztosítása a beszállítóktól
- Vas és fémhulladék kategorizálása, minősítése
- Beérkező hulladék minőségi
kontrollja és ellenőrzése

Elvárások:
- Legalább 2-3 év vas/fémiparban szerzett munkatapasztalat (anyagismeret miatt elengedhetetlen)
- Precizitás, pontosság
- Jó állóképesség

Amit partnerünk kínál:
- Versenyképes jövedelem

- Cafeteria, béren kívüli juttatások
- Stabil háttérrel rendelkező vállalat
- Egyműszakos, normál munkaidő

Kérem, küldje el részletes szakmai önéletrajzát Dervaderics Dániel kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailben a E-mail cím megjelenítése címre. Megköszönjük, ha a regisztrációt választja, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire, illetve adatbázisába történő jelentkezésével cégünk automatikusan Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi nyilatkozatot, amely a következő linken megtekinthető: Link megjelenítése

Nyilvántartási szám:
4376-4./2003, 07-0006-06.