www.cvonline.hu

Fémmegmunkáló gépkezelő

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.06.21.
Hirdetés azonosító: 807149

A Prohumán Kft. multinacionális gyártó partnere megbízásából munkatársakat keres az alábbi munkakörbe

Feladatok:
  • Lemezmegmunkálás lyukasztó és hajlító gépeken,
  • Gépek beállítása, tárazása, szerszámcserék elvégzése,
  • Gyártási méretek ellenőrzése tolómérővel műszaki rajz alapján,
  • Kézi anyagmozgatás: lemezek és alkatrészek mozgatása a termelési területen.
Elvárások:
  • Szakirányú, fémipari alapképzést is nyújtó szakmunkás bizonyítvány (pl. géplakatos, karosszéria lakatos, esztergályos, marós, autószerelő, stb.),
  • Lemezmegmunkálással kapcsolatos alapismeretek és gyakorlat,
  • Tolómérővel történő pontos mérési ismeretek (század milliméterre pontos mérési ismeret, furatközéppont meghatározás, stb.),
  • Műszaki rajz olvasási készség (vetítési nézetek, méret segédvonalak helyes értelmezése),
  • NC / CNC vezérlésű gépek alapszintű ismerete előny.
Amit kínálunk:
  • Hosszú távú munkalehetőség,
  • Multinacionális környezet,
  • Utazási támogatás.
Munkavégzés helye:
  • Miskolc
Kapcsolat:
Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre a megpályázott munkakör megjelölésével.

Kategória
Gyártás / Termelés
Régió
Miskolc