Biztos háttérrel rendelkező, nemzetközi gyártó partnerünknek keresünk

  fémmegmunkáló gépészmérnök

 (HF 9-6439)

 munkatársat.

Feladat

  • Lemez megmunkáló üzemi gyártás napi szintű felügyelete,
  • A gyártási folyamat optimalizálása illetve a gyártás során előforduló problémák kezelése,
  • Technológiai változtatások kezdeményezése, bevezetése,
  • A selejt előfordulások minimumon tartása,
  • Igény szerinti oktatás, betanítás.

Elvárások

  • Lemezmegmunkálás területén szerzett 2-3 éves tapasztalat,
  • Felsőfokú, műszaki végzettség,
  • Használható angol nyelvtudás.

Amit kínálunk

  • Hosszú távú munkalehetőség,
  • Összetartó, segítőkész csapat,
  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség,
  • Biztos hátterű vállalat.

Egyéb

  • Munkavégzés helye: Észak-Magyarország,
  • Munkakezdés: Akár azonnal.

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, magyar és angol nyelvű önéletrajzát kérjük, küldje

 a HF 9-6437-es referenciaszám és a pozíció feltüntetésével

a lenti e-mail címre.

HUMANFIELD Tanácsadó Iroda

          Link megjelenítése

Egyéb hasonló állások Önnek
Értékesítő

Trenkwalder Kft

A Dinocoop Kft. számára keresünk új munkatársat...
Budapest

Ügyfélszolgálati specialista román-angol nyleven

Multinacionális partnerünk számára keresünk 6 h...
Budapest

Tej árufeltöltő

Tesco-Global Áruházak Zrt.

Munkakör megnevezése: Tej árufeltöltő Munkavégz...