www.cvonline.hu

FÉMMEGMUNKÁLÓ GÉPEKET KEZELŐ GÉPBEÁLLÍTÓ

  • Ez az állásajánlat 1 napon belül lejár

Az Ercsiben található, japán
tulajdonban lévő autóalkatrészgyártó
cég, a Musashi Hungary
Ipari Kft. az alábbi pozíciókba
keres munkatársakat:

FÉMMEGMUNKÁLÓ GÉPEKET KEZELŐ
GÉPBEÁLLÍTÓ
(3 műszakos munkarendben)

Főbb feladatok:

  • Gépjárműalkatrészek gyártása az arra rendszeresített berendezésekkel
  • A gyártó- ill. összeszerelő-eszközök ismerete, kezelése, beállítása és üzemeltetése
  • Gyártógépek műszaki állapotának felügyelete, technológia, anyagismeret elsajátítása
  • A hibák felismerése, előírt minőségi ellenőrzések elvégzése
  • A gyártóberendezés nyersanyaggal való feltöltése és adagolóberendezések ellenőrzése
  • Szerszám- és gépkorrekciók, ill. szerszámcserék elvégzése, dokumentálása

Elvárásaink:

  • Szakirányú fémmegmunkálással kapcsolatos szakmunkás végzettség vagy hasonló területen szerzett munkatapasztalat
  • Sikeres felvételi tesztek
  • Terhelhetőség, rugalmasság
  • Mérőeszközök használatában való jártasság előny
Amit kínálunk:
  • Versenyképes fizetés
  • Teljesítményalapú bónusz
  • Cafetéria juttatás
  • Kedvezményes meleg étkeztetés
  • Ingyenes munkaruha
  • Ingyenes buszjárat

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését,
kérjük, küldje el nekünk önéletrajzát az
alábbi e- mail címre.
Musashi Hungary Ipari Kft.
2451 Ercsi, Ercsény út 1.

Munkavégzés helye Ercsi
Kategória Gyártás / Termelés, Szakmunka / fizikai munka
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Fejér, Pest