www.cvonline.hu

Fémmegmunkáló - Budapest

  • A hirdetés 24 napja lejárt

Dolgozzon Ön is megbecsült szakmunkásként!

FÉMMEGMUNKÁLÓ MUNKAKÖRBEN ÚJPESTEN!

Hosszú távú munkalehetőség, teljes bejelentéssel!

Megváltozott munka képességűek jelentkezését is várjuk!

Leendő munkatárs feladatai:

  • Gépsor kezelése, beállítása
  • Gépsor műszaki állapotának felügyelete
  • Gépsor tisztán tartása, takarítása

Elvárások:

  • Műszaki vagy fémmegmunkáló végzettség (lakatos, autószerelő, esztergályos, szerszámkészítő)
  • Gyártásban szerzett tapasztalat előny

Amit mi nyújtunk:

  • Szabadon választható béren kívüli juttatások
  • 40 % - 50 % -os műszakpótlék
  • Mávra, Volánra, egyéb elővárosi járatra 86 %-os utazási költség támogatás
  • Ingyenes egészségügyi szűrések
  • Dolgozói kedvezmények

Egyéb:

  • Munkavégzés helye: Budapest IV. kerület
  • Műszakrend: több műszak
  • Munkakezdés előtti személyes körbevezetés a gyárban

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el önéletrajzát a pozíció megjelölésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre. A munka további részleteivel kapcsolatban a +36 20 211 33 13-as telefonszámon érdeklődhet.

Munkaerő-kölcsönzési nyilvántartási szám: BPM/01/3621-4/2015
Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014