www.cvonline.hu

Fémipari termelési vezető - koordinátor

  • A hirdetés 1048 napja lejárt
Nagy múltra visszatekintő, németországi megrendelésre fémipari termékeket előállító megbízónk részére az alábbi pozícióba keresünk munkatársat

Feladatok:
  • a Megrendelés állomány kezelése,
  • a termelés hatékony megszervezése, és a beérkezett megrendelések ütemezésének koordinálása;
  • termelés optimalizálása;
  • német nyelvű kapcsolattartás a kereskedelmi munkatársakkal;
  • termelésirányítási rendszer használata,
  • a terület költséghatékony működtetése, ehhez elemzések készítése, döntések előkészítése;
  • technológiai fejlesztésekben való aktív részvétel;
Elvárások:
  • felsőfokú végzettség-mérnöki, üzemgazdász végzettség előny,
  • fémipari tapasztalat,
  • min. 5-8 éves hasonló pozícióban szerzett tapasztalat
  • min. 5 éves vezetői tapasztalat;
  • tárgyalóképes német nyelvtudás;
  • min. felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek;
  • jó probléma felismerő képesség;
  • kitűnő problémamegoldó képesség;
  • határozott fellépés;
  • önállóság, precizitás;
  • proaktív gondolkodásmód;
Amit kínálunk:
  • Amit leendő munkáltatója nyújt:
  • dinamikusan fejlődő cég biztos háttere;
  • versenyképes jövedelem;
  • folyamatos, a piac által elvárt fejlődési lehetőség.
  • Amit a Prohumán nyújt Önnek:
  • interjú során karrier tanácsadást nyújtunk,
  • átbeszéljük a profiljához illő álláslehetőségeket,
  • segítünk átlátni, hogyan zajlik a kiválasztás folyamata,
  • jelentkezésétől egészen a belépésig támogatjuk pályázatát,
  • piaci ismereteinket pályázóink szolgálatába állítjuk,
  • ötletetek adunk, hogy milyen irányban érdemes magát továbbfejleszteni.
Munkavégzés helye:
  • Mórahalom, Szeged
Kapcsolat:
Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el fényképpel ellátott önéletrajzát E-mail cím megjelenítése e-mail címre a megpályázott munkakör megjelölésével.
Helyek Szeged
Kategória Gyártás / Termelés