www.cvonline.hu

Fémipari szakmunkás

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.06.21.
Hirdetés azonosító: 661855

Járműipari gyártással foglalkozó multinacionális partnerünk budapesti telephelyére keresünk kollégákat az alábbi állás betöltésére:

Feladatok:
  • fém alkatrészek gyártásában való részvétel,
  • összeszerelés műszaki dokumentáció alapján,
  • szükséges műszeres bemérések elvégzése,
  • gyártási hibák ellenőrzése és javítása,
  • magas minőségbiztosítási elvek figyelembevétele,
  • alapanyagok/késztermékek mozgatása, komissiózása,
  • munkaterület tisztán tartása.
Elvárások:
  • legalább 8 általános végzettség (szakmunkás előny),
  • termelő cégnél fémipari szerzett tapasztalat,
  • műszaki rajz olvasásának készsége,
  • mérési és alkatrész ismeretek,
  • felhasználói szintű PC ismeret,
  • precíz munkavégzés, megbízhatóság,
  • erős fizikum, terhelhetőség,
  • monotónia tűrés.
Előny:
  • német vagy angol nyelvtudás,
  • járműipari tapasztalat,
  • könnyűgépkezelői jogosítvány,
  • 5S, LEAN módszerek ismerete.
Amit kínálunk:
  • kiemelt bérezés,
  • műszakpótlékok+egyéb juttatások,
  • kulturált munkakörnyezet,
  • hosszú távú munkavégzés,
  • professzionális szakmai háttér,
  • fejlődési lehetőségek,
  • modern géppark.
Munkavégzés helye:
  • Budapest
Egyéb:
  • Munkaidő: H-P, három műszakos munkarend
Kapcsolat:
Amennyiben megfelel mindezen feltételeknek, kérjük, küldje el magyar nyelvű önéletrajzát az E-mail cím megjelenítése email címre. Felhívjuk szíves figyelmüket, hogy csak az elvárásoknak teljes mértékben megfelelő jelentkezőkkel tudjuk felvenni a kapcsolatot. Referencia kód: KBSZ 003

Kategória
Szakmunka / fizikai munka
Régió