www.cvonline.hu

Fémipari szakmunkás

PROHUMAN

Hozzáadva: 2016.12.21.
Hirdetés azonosító: 1021723

Energiaiparban alkalmazott termékek gyártásával és megmunkálásával foglalkozó megbízónk számára keresünk munkatársakat hosszú távra, budapesti munkavégzési hellyel az alábbi pozícióba,
Feladatok:

  • Fém alkatrészek gyártásában való részvétel
  • Szükséges műszeres bemérések elvégzése
  • Gyártási hibák ellenőrzése és javítása
  • CNC gépek kezelése, beállítása
  • Alapanyagok/késztermékek mozgatása, komissiózása

Elvárások:
  • Fémipari végzettség
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat
  • CNC gépkezelésben szerzett gyakorlat
  • Felhasználói szintű PC ismeret

Juttatások:
  • fix alapbér + műszakpótlékok + egyéb juttatások
  • hosszú távú munkalehetőség

Előnyök:
  • Azonnali kezdés

  • Amennyiben megfelel mindezen feltételeknek, kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképes önéletrajzát

Munkavégzés helye:
  • Budapest

Kategória
Szakmunka / fizikai munka
Régió