www.cvonline.hu

Fémipari operátor - Székesfehérvár

  • A hirdetés 59 napja lejárt

Autóipari forgácsolt alkatrészek gyártásával foglalkozó partnerünkhez keresünk munkatársakat

CNC OPERÁTOR MUNKAKÖRBE

Székesfehérvárra!

Feladat:

  • A beállított CNC gépek biztonságos kezelése, működtetése
  • Előírt mérések elvégzése, dokumentálása

Elvárások:

  • Szakirányú végzettség
  • Pontos, igényes munkavégzés
  • 2 műszak vállalása

Amit kínálunk

  • Versenyképes bérezés
  • Bejárási támogatás
  • Tiszta, kulturált, modern munkakörnyezet
  • Kellemes légkör, fiatalos csapat
  • Hosszú távú, stabil munkalehetőség

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük küldje el önéletrajzát a
E-mail cím megjelenítése e-mail címre vagy a részletek miatt keressen a +36 20 3449448-as telefonszámon.

Munkaerő-kölcsönzési nyilvántartási szám: BPM/01/3621-4/2015
Adatvédelmi nyilvántartási szám: Naih-72575/2014