www.cvonline.hu
Fémipari minőségellenőr (Debrecen)(INTS/11/89)

Debreceni multinacionális partnercégünk részére keresünk

Fémipari minőségellenőr

munkatársakat az alábbi feltételekkel:

Feladatok:

  • Beszállított, valamint gyártott félkész és kész termékek minőségének ellenőrzése
  • A beérkező idegenáru ellenőrzése
  • A gyártmányok végellenőrzése, kiszállításra való jóváhagyása
  • Gyártásközi ellenőrzés és szúrópróbaszerű ellenőrzés a termelésben
  • Minőségügyi rendszerben történő dokumentálás, egyéb minőségügyi bizonylatok kezelése
  • A termékek eljárási- és munkautasításokban leírtak szerinti ellenőrzése, és ellenőrzött állapotának jelölése
  • Nem megfelelő termék esetén a termék megfelelő jelölése és elkülönítése
  • Jelentés készítés a nem megfelelő minőségű tételek helyzetéről a felettesének
  • A nem megfelelő tételek javítás utáni minősítése

Elvárások:

  • Középfokú műszaki végzettség
  • Minimum 3 év szakmai tapasztalat fémipar területén (forgácsolás, hegesztés)
  • Mérőeszközök magabiztos használata
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek

Előny:

  • Angol vagy német nyelvtudás
  • SAP ismeret

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, és/vagy szeretne bővebb információval rendelkezni álláslehetőségünkről, kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképes szakmai önéletrajzát e-mailben.

Munkaerő-kölcsönzési nyilvántartási szám: XVI-M-001/3773-3/2013
Munkaerő-közvetítési nyilvántartási szám: XVI-M-001/3777-2/2013
Kategória Gyártás / Termelés, Minőségbiztosítási ellenőr, Minőségbiztosító, Mérnök / Műszaki
Régió Debrecen
Hajdú-Bihar
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő Teljes munkaidő, Határozatlan idejű