www.cvonline.hu

Fémipari gépkezelő

  • A hirdetés 626 napja lejárt

A Work Force Kft, amely 10 éve sikeresen működő, országos lefedettséggel rendelkező HR szolgáltatások nyújtásával foglalkozó cég keres partnercége részére új munkatársakat az alábbi pozícióba:

Munkavégzés helye: Komárom-Esztergom megye, Tata

Főbb feladatok, munkák:

  • CNC gépek kezelése, kiszolgálása
  • műszaki rajz olvasása
  • a termékek minőségének ellenőrzése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • minimum általános iskolai végzettség
  • fémiparban szerzett tapasztalat
  • több műszakos munkarend vállalása
  • jó fizikum, állóképesség
  • megbízhatóság
  • pontos, precíz munkavégzés

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Étkezési támogatás
  • Szálláslehetőség
  • Biztos, hosszú távú munkalehetőség
  • Tiszta, modern munkakörnyezet
  • Munkavállalói igények szem előtt tartása, kielégítése

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük keressen minket a 06-20-298-7338-as telefonszámon vagy küldje el önéletrajzát a pozíció megjelölésével az alábbi e-mail címre.

Munkaerő-kölcsönzési nyilvántartási szám: 5636-3/2010-5500

Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH 72575/2014

Helyek Komárom-Esztergom
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Általános iskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő