www.cvonline.hu

Fémipari gépkezelő

  • A hirdetés 857 napja lejárt

A piacon sikeresen tevékenykedő vállalat, bővülő feladatainak ellátásra,

debreceni telephelyére,

fémipari gépkezelői

munkakörbe

várja mindazok jelentkezését, akik szívesen részt vennének a munkánkban és megfelelnek a felsorolt feltételeknek.

Feladatok:

  • fémipari gépek kezelése
  • lemezek megmunkálása

Elvárások:

  • szakirányú szakmunkás végzettség
  • Targoncavezetői képzettség és gyakorlat
  • Nagy munkabírás
  • Nyitottság a kihívásokra
  • Önálló munkavégzés
  • Büntetlen előélet

Amit kínálunk:

  • Főállású munkaviszony
  • Egy folyamatosan fejlődő cég által nyújtott stabil háttér
  • Rendszeres tanulási, képzési lehetőségek
  • Kihívás és fejlődési lehetőség

Előnyök:

  • A fémipari gépek kezelésében szerzett jártasság

A mennyiben a hirdetésünk felkeltette az érdeklődését és megfelel a feltételeknek, kérjük, hogy küldje el fényképes önéletrajzát és pályázatát a betölteni kívánt pozíció megjelölésével a megadott e-mail címre.
Határidő: 2015. június 21-ig.

A pályázatára kérjük, hogy írja rá: "fémipari gépkezelő"

Helyek Hajdú-Bihar
Kategória Gyártás / Termelés
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat Kevesebb mint 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő