www.cvonline.hu

Fémipari betanított munkás

  • A hirdetés 4 napja lejárt

Dinamikus csapatunkba keresünk Fémipari betanított munkás kollégát.

Az Oerlikon megkülönböztetett innovációs kultúrával rendelkező piacvezető high-tech csoport. Világszerte elismert sikerünket annak a 16.000 kompetens
munkatársunknak köszönhetjük, akik hozzáértésükkel és odaadó, lelkes munkájukkal támogatják vállalatunkat. Innovatív megoldásokkal fejlesztjük a jövő technológiáit.

Az Oerlikon Eldim repülőgép alkatrészek és ipari gázturbina alkatrészek gyártásának magas szintű képviselője, mely gyártó tevékenységét Hollandiában, az Egyesült- Királyságban és Magyarországon látja el.

2014 közepétől az Eldim Magyarország az Oerlikon csoport tagja. A Debrecenben található gyártóegységünk több éve kiváló teljesítményt nyújt. Stratégiánk alapján az elkövetkező években bevételünket megháromszorozzuk. Vállalatunk erőteljes befektetést folytat gépekbe,know-how-ba és a csapat tagokba egyaránt. Folyamatosan a számunkra legmegfelelőbb kollégákat keressük, hogy a dinamikusan növekedő kiváló csapatunkat erősítsük.

Feladatok

Egyszerű kézi és gépi műveletek és/vagy szerelési
   műveletek végrehajtása
Egyszerű gyártó berendezések széleskörű
   kezelése, az alkatrészek vizsgálata és a szükséges
   dokumentációk elvégzése
Méret-ellenőrzési feladatok végrehajtása
A hibás anyagok, vagy bizonytalan állapotú
   alkatrészek észlelése esetén műszakvezető
   tájékoztatása

Elvárások

– Tolómérő használatának ismerete
– Rajzok, munkautasítások olvasása és értelmezése
– Egyszerű gépek és kézi mérőműszerek
   használatának képessége
– Terhelhetőség
– Számítógépes alapismeretek

Fémiparban szerzett tapasztalat előnyt jelent.

Amit kínálunk

Jó munkahelyi légkör, összeszokott csapat
   nemzetközi környezet
Versenyképes, több elemből álló javadalmazási
   csomag

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, küldje el fényképes, szakmai önéletrajzát a lenti email címre.

Oerlikon Eldim (HU) Kft.
Határ út1/C
4031 Debrecen
Hungary
T +36 52 501 280

Link megjelenítése

Helyek Debrecen
Hajdú-Bihar
Kategória Gyártás / Termelés > Gépészeti szakmunkás, Gyári munkás
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Általános iskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű