www.cvonline.hu

Fémipari betanított munka

Régió:

Veszprém, Veszprém

Human Centrum Kft.
Hozzáadva: 2016.12.03.
Hirdetés azonosító: 1098161
lejárt

A Humán Centrum Kft. büszke arra, hogy működésének ideje alatt több ezer embernek biztosított országszerte törvényes, bejelentett munkahelyet, fejlődési lehetőséget számos iparágban. Célunk a munkatársak hatékonyságának növelése, fejlesztése és óvása, mely kiemelkedően fontos a vállalatok sikere szempontjából.

Ezúttal AJKAI partnercégünk részére keresünk munkatársakat hosszú távra az alábbi munkakörökbe:

Feladatok:

  • Végellenőr: a kiszállítás előtt az öntvények ellenőrzése
  • Operátorok: különböző öntödei betanított munkák elvégzése
  • Olvasztár: az olvasztó berendezéseket kezeli, az olvasztás során a kémiai ellenőrzéseknek megfelelően mintát készít, és a hőntartó kemencéket ellátja folyékony fémmel
  • Ipari fűrészes: a gyártósorról lejövő termékekről levágja a felesleges részeket
  • Szerszámelőkészítő: szerszámok előkészítése öntésre, valamint a formaleválasztó réteg megújítása

Elvárások:

  • Alapfokú végzettség
  • Fizikai, egészségügyi alkalmasság
  • Tanulási hajlandóság
  • Teszt sikeres kitöltése

Előnyt jelent:

  • Fémipari tapasztalat
  • Magas hőmérséklet tűrése

Amit kínálunk

  • Havonta egyszeri hazautazás biztosítása térítésmentesen
  • Versenyképes bérezés
  • Alapbéren felül MT. szerinti műszakpótlék, 8 000 Ft nettó értékű étkezési jegy
  • Hosszú távú munkalehetőség, határozatlan munkaszerződés
  • Folyamatos tanulási és fejlődési lehetőség

Amennyiben a munkalehetőség felkeltette figyelmét, jelentkezzen rá Link megjelenítéset követően a honlapunkon keresztül! A jelentkezés elengedhetelen részét képezi fényképes önéletrajz feltöltése és a bérigény megadása, ennek hiányában nem tudjuk kezelni a jelentkezését.

Önéletrajzát, a megpályázni kívánt pozíció és bérigény megjelölésével e-mailben is eljuttathatja hozzánk a következő elérhetőségen: E-mail cím megjelenítése