www.cvonline.hu

Fémfeldolgozás

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2016.08.30.
Jelentkezési határidő: 2016.09.20.
Hirdetés azonosító: 1067899

Kipróbálnád magad külföldön? Akkor téged keresünk!
Ausztriai partnerünk számára keresünk a fémfeldogozás területére költözni vágyó munkavállalókat kiemelkedő bérezéssel, lakhatási támogatással azonnali kezdéssel határozatlan idejű szerződéssel!

Feladatok:

Fémmegmunkálás
Alumínium öntvényezés

Elvárások:

Elvárás:
- 3 műszak vállalása
- német nyelv alapszintű ismerete
Előny:
- Öntödei tapasztalat
- Új targoncás jogosítvány
- Fémipari tapasztalat/végzettség

Amit kínálunk:

Ha rendelkezel kellő motivációval és szívesen csatlakoznál egy megbízható céghez, mely hosszú távú munkalehetőséget kínál, versenyképes juttatási csomaggal jelentkezz nálunk!

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján