www.cvonline.hu

FELVONÓSZERELŐ – KARBANTARTÓ (Szerviz területre)

IMPC Personnel Hungária Kft.

Hozzáadva: 2017.04.26.
Hirdetés azonosító: 1006291

Megbízónk anyavállalata a világ egyik vezető acél- és gépipari konszernje. A konszern felvonógyártó üzletágához tartozó magyarországi vállalatának tevékenységi köre: felvonók, mozgólépcsők telepítése, szerelése, üzembe helyezése, karbantartása és javítása. Megbízónk részére budapesti telephelyre keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe:

Feladatok

  • Szerviztevékenységek ellátása
  • Berendezések rendszeres karbantartása
  • Javítás- felújítás
  • Eseti hiba elhárítása
  • Műszaki állapot felmérése

Elvárások

  • Felvonószerelői végzettség (feltétlenül szükséges)
  • Precíz munkavégzés
  • ’B’ kategóriás jogosítvány
  • Rugalmasság, mobilitás

Előnyt jelent

  • Több éves szakmai tapasztalat
  • Különböző vezérlések ismerete
  • Idegen nyelv ismerete

Amit megbízónk nyújt

  • Biztos nemzetközi háttér
  • Teljesítményarányos, versenyképes fizetés
  • Céges autó és telefon
  • Fejlődési lehetőség
  • Kulturált munkakörülmények

A munkavégzés helye

Budapest és környéke

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes, magyar nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: FELVONÓSZERELŐ – KARBANTARTÓ (Szerviz területre), Budapest és környéke

Elérhetőségi adatok

Kapcsolattartó: Koronghy Erika
Nyilvántartási szám: 20158-1/2009-5100-678