www.cvonline.hu

Felülvizsgáló

  • A hirdetés 960 napja lejárt

Felülvizsgálói állás

Dinamikusan fejlődő cég keres agilis csapatába dolgozni tudó és akaró kollégákat!

Feladatok:

  • érintésvédelmi felülvizsgálatok önálló elvégzése
  • kivitelezési munkák előkészítése
  • átadási dokumentációk előkészítése
  • kisebb kivitelezési feladatok önálló megoldása

Feltétel:

  • érintésvédelmi felülvizsgálói képesítés

Elvárások:

  • saját, megbízható gépjármű
  • mindenkori kulturált megjelenés
  • internet, mail, excel begyakorolt ismerete

Előny:

  • szabványossági, RB, villámvédelmi felülvizsgálói képesítés

Juttatások:

  • munkával összefüggő üzemanyag költségtérítés
  • telefon használat

Munkavégzés helye: Magyarország közigazgatási határain belül, de többségében Budapesten.

Jelentkezést csak e-mailben a megadott címre várjuk – lehetőleg fényképes – word formátumú önéletrajzokkal. A beküldött önéletrajz file neve "önéletrajz x y.doc" legyen, pl:”önéletrajz mester elek.doc”.