www.cvonline.hu

Felületkezelő üzemi operátor

Hozzáadva: 2017.09.17.
Hirdetés azonosító: 1119976

Járműipari gyártással foglalkozó multinacionális partnerünk budapesti telephelyére keresünk kollégákat az alábbi állás betöltésére,
Feladatok:

  • Fém alkatrészek előkészítése festéshez
  • Az előkészített alkatrészek (darabonként 1-30 kg súlyúak) kézi mozgatása, felrakásuk a szállító függőpályára
  • A festett alkatrészekről a takaró matricák leszedése
  • Szükség szerint festési hibák kijavítása

Elvárások:
  • Álló fizikai munka vállalása
  • 3 műszakos munkarend vállalása
  • Teherbírás, precizitás, gyorsaság

Juttatások:
  • fix alapbér + műszakpótlékok + teljesítménybónusz + cafeteria
  • hosszú távú munkavégzés
  • kulturált munkakörnyezet

  • Amennyiben megfelel mindezen feltételeknek, kérjük, küldje el magyar nyelvű önéletrajzát.

Munkavégzés helye:
  • Budapest

Kategória
Szakmunka / fizikai munka
Régió