www.cvonline.hu

Felületkezelő munkás

  • Az állásajánlat lejárt.

A Sapa a magas hozzáadott értékű alumínium profilok előállításában világelső, 41 országban a legmodernebb technológiákat alkalmazva, közel 23000 munkavállalót foglalkoztató skandináv tulajdonú cég.
Székesfehérváron működő üzemünk több, mint 1100 fős létszámmal alumínium profilok sajtolásával, ezek további megmunkálásával és felületkezelésével foglalkozik, valamint ezen telephelyen működteti a csoport Globális Pénzügyi és Informatikai Szolgáltató Központját.

Az alábbi pozícióba keresünk munkatársat:

Feladatok:

  • Alumínium profilok függesztékekre való felhelyezése és lerakása
  • Az eloxált profilok minőségi/vizuális ellenőrzése
  • A kapott adatok számítógépen történő rögzítése
  • Autóipari termékek készrecsomagolása

Elvárások:

  • Legalább szakmunkás képesítés vagy szakterületen eltöltött 1 év gyakorlati idő
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeret
  • Három vagy folyamatos műszak vállalása
  • Egészségügyi alkalmasság
  • Felvételi eljáráson való megfelelés

Előny:

  • Fém- vagy vegyipari végzettség
  • Amiért érdemes csapatunkhoz csatlakozni:
  • Versenyképes fizetés, cafeteria, karácsonyi juttatás, 13. havi fizetés, önkéntes nyugdíjpénztár, egészségbiztosítás, teljesítmény alapú prémium
  • Karrier- és kibontakozási lehetőség egy biztos alapokkal rendelkező vállalatnál
  • Lehetőség a csatlakozásra egy emberközpontú, dinamikusan fejlődő multinacionális vállalathoz

A jelentkezés módja:
Kérjük, önéletrajzod töltsd fel Karrier oldalunkon!
Cégünkről bővebben a www.sapagroup.com/hungary oldalon tájékozódhatsz.

Munkavégzés helye: Székesfehérvár, Verseci utca 1-15.

Munkavégzés helye Székesfehérvár, Verseci utca 1-15.
Kategória Gyártás / Termelés, Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Székesfehérvár