www.cvonline.hu

FELÜLETKEZELÉSI SZAKÉRTŐ – Technológus

IMPC Personnel Hungária Kft.

Hozzáadva: 2017.11.12.
Hirdetés azonosító: 1189610

Megbízónk – fejér megyei multinacionális vállalat – számára keresünk megbízható pályázót, az alábbi munkakörbe:

Feladatok

  • A festőüzemi technológia műszaki színvonalának fenntartása, ill. javítása innovatív javítási lehetőségek kidolgozásával (pl.vas-foszfát, NANO technológia alkalmazása, alacsony hőmérsékleten történő festés)
  • A festőüzemi technológiai folyamatok (pl.folyamat-paraméterek, feltételek mint hőmérséklet, festék viszkozitások és előkészítő fürdők) felügyelete
  • A folyamatmérnökök által rendelkezésre bocsátott napi információk felülvizsgálata
  • A szükséges és elégséges karbantartási folyamatok meghatározása
  • Veszteségmentes gyártás elősegítése (pl. függesztékek kialakításának optimalizálása)
  • Esetleges új technológiák, eszközök, anyagok tesztelése és bevezetése
  • Költségcsökkentési lehetőségek feltárása

Elvárások

  • Vegyipari felsőfokú végzettség,
  • Felületkezelésben szerzett munkatapasztalat
  • Angol nyelvtudás
  • Innovatív személyiség, jó kommunikációs készség, önálló munkavégzési képesség

Amit megbízónk nyújt

  • Versenyképes jövedelem
  • Béren kívüli juttatások
  • Bejárás támogatása
  • Hosszú távú fejlődési lehetőség egy stabil munkahelyen

A munkavégzés helye

Fejér megye, Székesfehérvár környéke

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes, magyar és idegen nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát és motivációs levelét a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: FELÜLETKEZELÉSI SZAKÉRTŐ – Technológus, Fejér megye, Székesfehérvár környéke

Elérhetőségi adatok

Kapcsolattartó: Nagy Judit
Nyilvántartási szám: 20158-1/2009-5100-678