www.cvonline.hu

Felületkezelés Vezető

  • A hirdetés 1081 napja lejárt

A Zollner vállalatcsoport a villamos- és elektronikai ipar vezető, nemzetközi nagyvállalatainak partnereként a komplex termékek fejlesztésében és gyártásában kiemelt pozíciót tölt be a világon 7 országban, 17 telephelyen. Jelenleg a világ 15 top EMS (Electronic Manufacturing Services) szolgáltatója közé tartozik.

A szügyi telephelyen elsősorban lemezmegmunkálás folyik, de orvosi műszer kocsik fémszerkezeteinek, pénzszámláló automaták lemezalkatrészeinek és a Philips röntgengépek egységeinek gyártásával is ebben a gyártóegységben foglalkozik a cég.

A Zollner Kft. szügyi telephelyére (Balassagyarmat vonzáskörzetébe) az alábbi pozícióba keres munkavállalót:

Feladatok:

  • Fémtermékek felületkezelésének és porszórásának irányítása
  • A termékek megfelelő minőségű és határidőre történő elkészítésének biztosítása
  • Az Eisenmann porszóró berendezés teljeskörű felügyelete
  • A műszakvezetők szakmai irányítása és munkájuk koordinálása
  • A munkaerő tervezése, beosztása, nyomon követése
  • Munka- és balesetvédelmi, tűzvédelmi, és környezetvédelmi előírások betartása és betartatása

Amit elvárunk:

  • Felsőfokú végzettség (vegyészmérnök vagy műanyagipari mérnök)
  • Legalább 2-3 éves mérnöki és vezetői tapasztalat multinacionális környezetben
  • Számítógépes ismeret
  • Határozott, magabiztos kommunikáció, jó szervező és problémamegoldó készség

Amit előnyként értékelünk:

  • SAP, vagy valamilyen vállalatirányítási rendszer ismerete
  • Német vagy angol nyelvtudás

  • Korszerű, világszínvonalú munkakörülmények egy fiatal dinamikus csapatban
  • Szakmai kihívást jelentő, változatos munkakör
  • Piacvezető nagyvállalat nyújtotta karrierlehetőség
  • Versenyképes jövedelem, egyéb juttatási csomag (cafeteria)

Amennyiben csatlakozni kíván csapatunkhoz, önéletrajzát az alábbi címre küldheti a bruttó fizetési igényének megjelölésével.