www.cvonline.hu

Felület és szemcseszóró (Szolnok)

  • Company_icon Magyar Államvasutak Zrt.
  • Location_icon Szolnok, Jász-Nagykun-Szolnok
  • Mentés
  • Az álláshirdetés 15 napja lett aktiválva

MÁV-csoport
MÁV-START Zrt.

Felület és szemcseszóró

Helység
Szolnok
Terület
Járműkarbantartás
Foglalkoztatás formája
Határozatlan idejű
Munkaidő
Teljes munkaidő

Vállalat

A MÁV-START Zrt. integrált vasúti szolgáltatást végző vállalat.Tevékenységi körébe tartozik a vasúti személyszállítás biztosítása, a vasúti vontatójármű üzemeltetés és vontatás, valamint a vasúti vontató és vontatott járművek javítása, karbantartása. Célunk, hogy folyamatosan bővülő szolgáltatásaink színvonalát emeljük, így teremtve értéket utasainknak, dolgozóinknak és tulajdonosainknak.

Feladatok

  • a felújítás alatt álló vasúti vontató és vontatott járművek járműszekrényének, forgóvázainak, alkatrészeinek kiszerelés utáni felület előkészítése
  • a szemcseszórási folyamat megkezdése előtt a berendezés üzembe helyezéséhez szükséges ellenőrzések (levegőnyomás,elektromos energia, mechanikus és védelmi berendezések) végrehajtása

A munkakör betöltésének feltételei

  • általános iskolai végzettség
  • teher kötözői vizsga

Előnyt jelent

  • fémipari végzettség

Amit ajánlunk

  • az ország egyik legnagyobb vállalatánál hosszú távú munkalehetőség
  • szakmai fejlődéshez továbbtanulás biztosítása
  • teljes munkaidő, határozatlan idejű munkaszerződés
  • megbízható jövedelem bruttó 164.000 Ft/hó
  • béren kívüli juttatás (Cafeteria) éves szinten: bruttó 271.400 Ft, Szép kártya nettó 92.900 Ft
  • önkéntes nyugdíjpénztári tagdíj kiegészítés, a bruttó alapbér 3 %-a
  • mozgóbér, negyedévente adható az alapbér 6%-a
  • ingyenes utazási igazolvány Magyarország egész területére

2017.12.31.

Bővebb felvilágosítást ad
Karakas Ilona 06-56-421-533/134

Várjuk jelentkezését!

Helyek Szolnok
Jász-Nagykun-Szolnok
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás > Vasúti alkalmazott
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Általános iskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű