www.cvonline.hu

Felügyeleti pályamester (Tatabánya)

  • A hirdetés 10 napja lejárt

MÁV Zrt.

felügyeleti pályamester

Helység
Tatabánya

Terület
Pálya- és mérnöki létesítmények (pálya- és eszközgazdálkodás, karbantartás)

Foglalkoztatás formája
Határozatlan idejű

Munkaidő
Teljes munkaidő

Vállalat
A MÁV Zrt. a magyarországi közforgalmú vasúti pályahálózat nagy részének üzemeltetőjeként mintegy 7000 kilométernyi vaspálya és az ahhoz kapcsolódó infrastruktúra működtetéséről gondoskodik. Teljes körűen látja el az üzemeltetési, forgalomirányítási és karbantartási, valamint részben a felújítási feladatokat.

Feladatok

  • felügyeleti tevékenysége során a forgalombiztos pálya biztosítása, forgalombiztonság csökkenése esetén azonnali intézkedések megtétele

A munkakör betöltésének feltételei

  • középfokú szakirányú állami iskolai végzettség - érettségi
  • felsőfokú szakirányú vasúti szakvizsga (előny)
  • 19/2011 NFM rendelet szerinti Egyszerűsített forgalmi (TEB, Pálya) vizsga (előny)
  • 3 év szakterületen szerzett gyakorlat
  • orvosi alkalmasság

Amit ajánlunk

  • vasúti menetkedvezmény
  • cafetéria

2017.11.30.

Bővebb felvilágosítást ad
Hollósi Lászlóné 22/315-271 / 02/41-89

Várjuk jelentkezését!

Helyek Tatabánya
Kategória Építés / Ingatlan
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő