www.cvonline.hu

Felügyeleti pályamester (Tatabánya)

  • Ez az állásajánlat 1 napon belül lejár

MÁV Zrt.

felügyeleti pályamester

Helység
Tatabánya

Terület
Pálya- és mérnöki létesítmények (pálya- és eszközgazdálkodás, karbantartás)

Foglalkoztatás formája
Határozatlan idejű

Munkaidő
Teljes munkaidő

Vállalat
A MÁV Zrt. a magyarországi közforgalmú vasúti pályahálózat nagy részének üzemeltetőjeként mintegy 7000 kilométernyi vaspálya és az ahhoz kapcsolódó infrastruktúra működtetéséről gondoskodik. Az anyavállalat ezzel foglalkozó, egyben legnagyobb munkavállalói létszámú részlege teljes körűen látja el az üzemeltetési, forgalomirányítási és karbantartási, valamint részben a felújítási feladatokat. A MÁV pályahálózatát több, mint 30 vasúttársaság veszi igénybe, amelyek számára a vállalat különféle szolgáltatásokat nyújt.

Feladatok

  • felügyeleti tevékenysége során a forgalombiztos pálya biztosítása, forgalombiztonság csökkenése esetén azonnali intézkedések megtétele

A munkakör betöltésének feltételei

  • középfokú szakirányú állami iskolai végzettség - érettségi
  • felsőfokú szakirányú vasúti szakvizsga (előny)
  • 19/2011 NFM rendelet szerinti Egyszerűsített forgalmi (TEB, Pálya) vizsga (előny)
  • 3 év szakterületen szerzett gyakorlat
  • orvosi alkalmasság

Amit ajánlunk

  • vasúti menetkedvezmény
  • cafetéria

2016.11.30.

Bővebb felvilágosítást ad
Hollósi Lászlóné 22/315-271 / 02/41-89

Várjuk jelentkezését!

Munkavégzés helye Tatabánya
Kategória Építés / Ingatlan, Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Tatabánya