www.cvonline.hu

Felügyeleti pályamester (Barcs)

  • A hirdetés 575 napja lejárt

A MÁV Zrt.

Pályavasúti Üzemeltetési Főigazgatóság, Területi Igazgatóság Pécs

 szervezete munkatársat keres

pozícióba

Főbb feladatok:

  • Vasút pálya és/vagy mérnöki létesítmények forgalombiztonságának megőrzése érdekében az érvényben lévő utasítás szerinti gyakorisággal elvégzi a pályafelügyeleti tevékenységet és vizsgálatot a felügyeletére bízott vonalhálózaton.
  • A forgalombiztonságot közvetlenül veszélyeztető hiányosság megállapítása esetén dönt a szükséges forgalomkorlátozás azonnali bevezetéséről, vagy a vágány lezárásáról.
  • Működési területén irányítja a felújítási és karbantartási munkákat.
  • A felügyeleti tevékenysége során feltárt forgalombiztonságot befolyásoló hiányosságokról tájékoztatja a főpályamesterét, és döntése alapján irányítja annak helyreállítását.
  • A vasúti pályák forgalombiztonságának megtartása érdekében vágányzárakat levezeti.
  • A vágányzárban megvalósult munkák után elvégzi az ideiglenes forgalomba helyezést.
  • Javaslatot tesz a főpályamestere részére az éves és gördülő műszaki tervek összeállítására az üzemeltetésre bízott létesítmények tekintetében.

A pozíció betöltésének feltételei:

  • középfokú szakirányú állami iskolai végzettség - érettségi,
  • 3 év szakterületen szerzett gyakorlat,
  • a munkakör betöltéséhez szükséges vasúti vizsgák megszerzése,
  • a hatályos technológiai és szakmai utasítások ismerete,
  • általános munkajogi ismeretek,
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek,
  • orvosi alkalmasság

Munkavégzés helye: Barcs

Jelentkezés módja: Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését jelentkezését szakmai önéletrajz megküldésével, a munkakör pontos megjelölésével az alábbi email-címre várjuk.

Helyek Somogy
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő