www.cvonline.hu

Felszolgáló

  • A hirdetés 661 napja lejárt

A veszprémi Historia egységek

felszolgáló

kollégát keresnek. Veszprém belvárosában 3 vendéglátó egységgel rendelkezünk, melyek folyamatosan biztosítanak hosszú távú, nem szezonális munkalehetőséget vendéglátásban jártas szakembereknek.

Feladatok:

  • vendégek kiszolgálása, kommunikáció
  • A’la carte étlap ismerete
  • rendezvények kiszolgálása, lebonyolításban való részvétel
  • kapcsolattartás a konyhai személyzettel és hoteleink recepciójával

Elvárások:

  • szakmai tapasztalat
  • a német vagy angol nyelv középfokú ismerete, magabiztos használata

Amit kínálunk:

  • biztos, hosszú távú, nem szezonális munkalehetőség
  • modern, impozáns munkakörnyezet
  • versenyképes fizetés
  • munkahelyi étkezés

Jelentkezést fényképes önéletrajzzal az alábbi  e-mail címre várunk.

Helyek Veszprém
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Idegenforgalom / Szálloda / Vendéglátás
Minimális tapasztalat 1 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Német, Angol