www.cvonline.hu

Felszolgáló

  • A hirdetés 777 napja lejárt

A visegrádi 4 ****-os Silvanus Hotel

Felszolgáló

munkatársat keres.

Feladatok:

  • Vendégek rendeléseinek elkészítése, azok udvarias felszolgálása
  • Büfé rendszer (reggeli, vacsora) – a la carte rendszer (ebéd) egyaránt van
  • Reggeli, ebéd, vacsora felszolgálása, majd azt követően az étterem rendjének visszaállítása
  • Étteremvezető utasításainak végrehajtása

Elvárások:

  • Középfokú iskolai végzettség
  • Angol és/vagy német nyelv ismerete
  • Felszolgálásban szerzett tapasztalat
  • Precizitás, pontos munkavégzés
  • Kedves, udvarias kiszolgálás

Előny:

  • fiatalos szemlélet
  • további nyelv ismerete

Egyéb:

  • Munkavégzés helye: Visegrád, Hotel Silvanus
  • Nívós, rendkívül elegáns helyen való hosszú távú, stabil munkalehetőség

Amit kínálunk:

  • 5 munkanap - 2 szabadnap, napi 8,5 óra munka, vagy megbeszélés szerint

Bentlakás korlátozottan megoldható!

Ha hirdetésünk felkeltette érdeklődését várjuk jelentkezését!

Helyek Budapest
Pest
Kategória Idegenforgalom / Szálloda / Vendéglátás
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Német, Angol