www.cvonline.hu

Felszolgáló

  • A hirdetés 983 napja lejárt

Miskolctapolcai  szálloda keres  gyakorlattal rendelkező,

munkájára igényes

felszolgálót .

Feladatok:

  • Éttermi terítéshez és felszolgáláshoz való előkészületek megtétele (asztalok terítése, díszítése)
  • Étlap ismerete, ételek ajánlása a vendégeknek
  • Vendégek folyamatos udvarias, szakszerű kiszolgálása
  • Fizettetés, számlázás, kasszakezelés
  • Kapcsolattartás a szálloda más területeivel

Elvárások:

  • Középfokú végzettség
  • Megbízhatóság, önállóság
  • Étteremben vagy szállodában szerzett munkatapasztalat
  • Jó kommunikációs és kapcsolatteremtő készség
  • Pontos, precíz, gyors munkavégzés
  • Kedves, derűs személyiség
  • Határozott fellépés, vendég centrikus, udvarias magatartás
  • Ápolt, igényes megjelenés
  • Terhelhetőség
  • Csapatszellem

Előny:

  • Nyelvismeret

Amit kínálunk:

  • Hosszútávú munkalehetőség

Munkavégzés helye: Miskolctapolca

Jelentkezés fényképes önéletrajzzal a megadott e-mail címen.

Helyek Borsod-Abaúj-Zemplén
Kategória Idegenforgalom / Szálloda / Vendéglátás
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő