www.cvonline.hu

Felszolgáló

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2017.04.24.
Hirdetés azonosító: 821310
lejárt

Ha diákmunka, akkor Mind-Diák! A diákszövetkezet, aminek folyamatos fejlődését több tízezer diák szorgalma és tehetsége biztosítja. Különböző iparágakban működő hazai és multinacionális cégeknél végezhetsz rendszeresen és alkalmanként diákmunkát, részt vehetsz gyakornoki programokban, szakmai gyakorlaton.

Csatlakozz hozzánk!

Feladatok:

  • étterem nyitása előtti teendők elvégzése
  • árukészlet alakulásának figyelemmel kísérése, részvétel az áru szakszerű minőségi átvételében, tárolásában és dokumentálásában
  • munkaterület és vendégtér előkészítése
  • felszolgálás
  • vendégek fogadása, leültetése a protokoll-előírások szerint
  • választék ismertetése, ételek és italok ajánlása
  • rendelés felvétele
  • felszolgáláshoz szükséges eszközök előkészítése, a vendégek által választott ételek és italok szakszerű szervírozása
  • a felszolgálandó étel és ital minőségének figyelemmel kísérése
  • a fogyasztás ellenértékének átvétele, pénztárgép kezelése
  • zárás után a vendégek távozásának ellenőrzése, elszámolás elkészítése

Elvárások:

  • 18. életév betöltése
  • felszolgálásban szerzett tapasztalat
  • aktív nappali tagozatos jogviszony

Munkaidő: Minimum heti 3 nap válalása

Amit kínálunk:

  • diákbér: bruttó 584 Ft/óra
  • magas szakmai színvonal
  • kiváló tapasztalatszerzési lehetőség

Amennyiben számíthatunk Rád, várjuk jelentkezésed, melyet regisztráció után a pozíció megjelölésével tehetsz meg a Link megjelenítése oldalon!
Kizárólag úgy érvényes a jelentkezésed, ha feltöltöd fényképes önéletrajzod!

Amennyiben úgy gondolod, hogy a hirdetés felkeltheti az ismerőseid érdeklődését is, kérlek kattints a "Megosztás" gombra, és oszd meg velük Facebookon is!