www.cvonline.hu

Felszolgáló

Hozzáadva: 2017.07.25.
Hirdetés azonosító: 1153751

Multinacionális partnerünk belvárosi kávézójába, igényes környezetbe keres munkatársakat az alábbi munkakörbe hosszútávra
Feladatok:

  • Fogadja és udvariasan üdvözli a kávézóba érkező vendégeket
  • A kávézó termékeit értékesíti és ajánlja a vendégeknek, felszolgálja a kiválasztott ételeket, italokat
  • Kiállítja a számlát, kezeli a készpénzt előírás szerint
  • Részt vesz az éttermi előkészítésében: eszközök előkészítése, asztalok terítése, díszítése, étlapok, árlapok összeállítása, ellenőrzése

Elvárások:
  • Legalább középiskolai végzettség
  • Felszolgálóként szerzett munkatapasztalat
  • Magabiztos angol nyelvtudás
  • Ápolt, igényes megjelenés
  • Rugalmas munkaidő beosztás vállalása

Juttatások:
  • Exkluzív munkakörnyezet
  • Hosszú távú munkalehetőség, nem csak szezonra
  • Béren felüli juttatások
  • Gyors előrelépési lehetőség
  • Rugalmas munkaidő

Nyelv:
  • Angol

  • Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát a megadott emailcímre.

Munkavégzés helye:
  • Budapest