www.cvonline.hu

Felszolgáló

  • Az állásajánlat lejárt.

Telkiben lévő, 4*-os szálloda felvételre keres

felszolgálót.

Főbb feladatok:

  • Éttermi terítéshez, felszolgáláshoz való felkészülés: eszközök előkészítése, asztalok terítése, díszítése, étlapok, árlapok összeállítása
  • Vendégek fogadása, kiszolgálása, számla kiállítása, pénz megőrzése, elszámolás
  • Pultok, vitrinek, italhűtők feltöltése,
  • Italok, elkészítése, kiadása
  • Felszolgálás fogadásokon, banketteken, szállodai szobákban,

Elvárások:

  • Szakirányú végzettség
  • Kifogástalan megjelenés
  • Terhelhetőség, erős munkabírás
  • Megbízhatóság
  • Alapos és pontos munkavégzés
  • Angol nyelvtudás társalgási szinten

 Előny:

  • Előny szállodai tapasztalat
  • Egyéb nyelvtudás

Kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Kellemes munkakörnyezet

Kérjük, fényképes önéletrajzát a lenti e-mail címre küldje!

Munkavégzés helye Telki
Kategória Idegenforgalom / Szálloda / Vendéglátás, Szakmunka / fizikai munka
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Budapest, Pest