www.cvonline.hu

Felszolgáló

  • Ez az állásajánlat 5 napon belül lejár

Nemzetközi szállodalánc, újonnan nyitó budapesti 4 csillagos
szállodájába, munkatársat keres a következő pozícióba:

Felszolgáló

Főbb feladatok:

  • Éttermi terítéshez és felszolgáláshoz való előkészületek megtétele (asztalok terítése, díszítése)
  • Étlap ismerete, ételek ajánlása a vendégeknek
  • Fizettetés, számlázás, kasszakezelés
  • Kapcsolattartás a szálloda más területeivel (HK, Recepció)
  • Vendégek folyamatos udvarias, szakszerű kiszolgálása

Elvárásaink:

  • Folyékony angol nyelvtudás
  • Középfokú végzettség
  • Pontos, precíz, gyors munkavégzés
  • Megbízhatóság, önállóság, terhelhetőség
  • Jó kommunikációs és kapcsolatteremtő készség
  • Határozott fellépés, vendég centrikus, udvarias magatartás
  • Ápolt és igényes megjelenés

Előny:

  • Szállodai reggeliztetésben szerzett tapasztalat
  • Legalább még egy idegen nyelv ismerete

Amit kínálunk:

  • Fiatalos, barátságos munkakörnyezet
  • Kiváló nemzetközi csapat
  • Szakmai fejlődési és hosszú távú munkalehetőség

Kérjük fényképes magyar és angol nyelvű önéletrajzát küldje az alábbi email címre.

Munkavégzés helye Budapest
Kategória Idegenforgalom / Szálloda / Vendéglátás, Szakmunka / fizikai munka
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Budapest, Pest