www.cvonline.hu

Felszolgáló

  • A hirdetés 287 napja lejárt

Dolgozz a 106 éves Gundelben!

Magyarország vezető éttermeként hiszünk abban, hogy a folyamatos megújulás és innováció a siker kulcsa, amely csak a tudás és a tapasztalat átadásával valósítható meg. A Gundel dolgozói a vendéglátás alapjaitól a legmagasabb szakmai szintig juthatnak, amivel az egész világon ismert és elismert szakemberré válhatnak. Fiatalos, dinamikus csapatunkba motivált, kommunikatív és elhivatott munkatársakat keresünk, teljes- vagy részmunkaidőben az alábbi pozíciókra:

Munkavállalókat keresünk

Felszolgáló

állásra

Elvárások:

  • hölgyek és urak jelentkezését egyaránt várjuk
  • felszolgáló szakképzettség vagy 1 éves szakmai gyakorlat
  • angol nyelv szakmai ismerete előnyt jelent

Amit kínálunk:

  • versenyképes fizetés
  • stabil háttér, biztos munkahely, bejelentett alkalmazotti munkaviszony
  • hosszú távú munkalehetőség

Munkafeladatok:

  • vendégeink szakszerű kiszolgálása a Gundel Kft. üzleteiben
  • éttermi munkához kapcsolódó előkészítési, zárási munkálatok elvégzése

Amennyiben felkeltette érdeklődését a lehetőség, küldje fényképes önéletrajzát az alábbi email címre.
Érdeklődni az alábbi e-mail címen lehet.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Idegenforgalom / Szálloda / Vendéglátás
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő