www.cvonline.hu

Felszolgáló

  • A hirdetés 376 napja lejárt

MERCURE BUDAPEST CITY CENTER

FELSZOLGÁLÓ

KERESETT SZEMÉLYISÉGTÍPUS ÉS ELVÁRT KÉSZSÉGEK

  • Rugalmas, dinamikus, igényes munkavégzés
  • Vendég- és minőségközpontú gondolkodás
  • Csapatban való munka szeretete

AMIT KÍNÁLUNK

  • Fejlődési lehetőség
  • Professzionális csapat
  • Színes,változatos munkalehetőség

FELADATOK

  • A szálloda vendéglátó értékesítőhelyein (étterem, bár, bankett) történő magas szintű felszolgálói munkavégzés.
  • Az éttermi választék kifogástalan ismerete, a rendelések színvonalas felszolgálása

EGYÉB ELVÁRÁSOK
  • Szakirányú végzettség és tapasztalat
  • Angol nyelvismeret
  • Jó megjelenés

Helyek Budapest
Pest
Kategória Idegenforgalom / Szálloda / Vendéglátás
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol