www.cvonline.hu

Felszolgáló

  • A hirdetés 444 napja lejárt

Ibis Budapest Aero
Felszolgáló

KERESETT SZEMÉLYISÉGTÍPUS ÉS ELVÁRT KÉSZSÉGEK

  • Kiemelkedő vendég , szervíz és minőségközpontú gondolkodás
    dinamikus munkavégzés
  • Jó problémamegoldó képesség

AMIT KÍNÁLUNK

  • Változatos munka
  • Fiatalos és dinamikus munkakörnyezet Összetartó, barátságos csapat
  • Fejlődési lehetőség

FELADATOK
Az ibis munkavállaló elkötelezett a munkája iránt és folyamatosan törekszik arra, hogy eleget tegyen a vendégek igényeinek, meghaladja a vendégek elvárásait. Büszke a márkára és annak sajátosságaira, amelyek az egyszerűség, a korszerűség és a jó közérzet.

139 szobás szállodába keresünk felszolgáló munkatársat, akinek a feladata a reggeliztetésben való aktív részvétel illetve a rendezvények ellátása valamint a bár üzemeltetése.

EGYÉB ELVÁRÁSOK

  • Angol nyelv legalább középfokú ismerete
  • Szállodai tapasztalat
  • MS Office alkalmazások, Opera,
  • Csapatban való munka szeretete

NAGY JÚLIA
Talent&Culture Development Manager of ECO Brands HU&SK Jelentkezés 2016. szeptember 12-ig  az alábbi email címen.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Idegenforgalom / Szálloda / Vendéglátás
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 1 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol