www.cvonline.hu

Felszolgáló

 Belvárosi négycsillagos hotel

felszolgáló

munkatársat keres

Elvárások:

  • Angol nyelv ismerete
  • Középfokú végzettség
  • Pontos, precíz, gyors munkavégzés
  • Megbízhatóság, önállóság
  • Jó kommunikációs és kapcsolatteremtő készség
  • Kedves, mosolygós személyiség
  • Határozott fellépés, vendég centrikus, udvarias magatartás
  • Étteremben vagy szállodában szerzett munkatapasztalat (nem pár hónapos szakmai gyakorlat)
  • Ápolt és igényes megjelenés
  • Terhelhetőség
  • Csapatszellem

Feladatok:

  • Éttermi terítéshez és felszolgáláshoz való előkészületek megtétele (asztalok terítése, díszítése)
  • Étlap ismerete, ételek ajánlása a vendégeknek
  • Fizettetés, számlázás, kasszakezelés
  • Kapcsolattartás a szálloda más területeivel (HK, Recepció)
  • Vendégek folyamatos udvarias, szakszerű kiszolgálása

Előny:

  • Egyéb nyelv ismerete

Amit kínálunk:

  • Fiatalos munkakörnyezet
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Előrelépési lehetőség

Kérjük fényképes magyar és angol nyelvű önéletrajzát küldje az alábbi e-mail címre.

Munkavégzés helye Budapest
Kategória Szakmunka / fizikai munka, Idegenforgalom / Szálloda / Vendéglátás
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Pest, Budapest