www.cvonline.hu

FELSZOLGÁLÓ

  • A hirdetés 402 napja lejárt

FELSZOLGÁLÓ

munkatársat keresünk folyamatosan bővülő

Hotel / Étterem csapatába (M1 autópálya, Óbarki pihenő mellé), azonnali kezdési lehetőséggel

FŐBB FELADATOK:

  • Étterembe érkező vendégek fogadása
  • A kiválasztott ételek, italok felszolgálása, értékesítése
  • Rendezvényeken való felszolgálás, lebonyolítás, előkészületek

AMIT KÍNÁLUNK

  • Hosszú távú munkalehetőség nívós munkakörnyezetben
  • Főállású és részmunkaidős munkaviszonyban is
  • Reális célkitűzések alapján működtetett bérezés
  • Fejlődési lehetőség
  • Barátságos légkör

ÁLLÁSHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK

  • releváns végzettség és/vagy hasonló területen szerzett tapasztalat
  • gépjárművezetői engedély és/vagy használat a munkába járáshoz

Várjuk jelentkezését, amennyiben Ön munkájára igényes, vendégközpontú, jó kommunikációs képességgel, energikus - lelkes hozzáállással, precíz, rugalmas személyiséggel rendelkezik, és velünk együtt szeretne tenni sikerünkért és vendégeink maximális elégedettségéért!

A KEZDÉS VÁRHATÓ IDŐPONTJA: azonnal

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, úgy fényképes, szakmai önéletrajzát a pozíció
pontos megnevezésével a lenti e-mail címre várjuk,

érdeklődni munkaidőben (H-P, 8:00-16:00 óráig) a 06-30/468-10-25 telefonszámon lehet.

Helyek Fejér
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő