www.cvonline.hu

Felszolgáló

  • A hirdetés 215 napja lejárt

Felszolgálók

jelentkezését várjuk XI. kerületi 4*-os szálloda éttermébe!

Ha felszolgálóként szeretne egy fiatalos, összetartó csapat tagja lenni, folyamatosan fejlődő étteremben, és még szereti a szakmáját is :-) várjuk jelentkezését!

Fő feladatok:

  • rendezvények étkezésének előkészítése, lebonyolítása
  • a 'la carte vendégek színvonalas kiszolgálása
  • svédasztalos reggeli lebonyolítása

A munkabeosztás és a munkakör az egyéni készségek és igények alapján kerül meghatározásra!

Elvárások:

  • felszolgáló szakképesítés
  • vendégcentrikus magatartás
  • társalgási szintű angol nyelvtudás
  • egyéb idegennyelv tudás előny

Amit kínálunk:

  • stabil, hosszútávú munkalehetőség
  • bejelentett, 8 órás munkarend
  • jutalmazási rendszer

Jelentkezés: fényképes önéletrajzzal

Helyek Budapest
Pest
Kategória Idegenforgalom / Szálloda / Vendéglátás
Szakmunka / fizikai munka
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő