www.cvonline.hu

Felszolgáló

Régió:

Fejér

Human Centrum Kft.
Hozzáadva: 2016.12.24.
Hirdetés azonosító: 1054573
lejárt

A Humán Centrum Kft. büszke arra, hogy működésének ideje alatt több ezer embernek biztosított országszerte törvényes, bejelentett munkahelyet, fejlődési lehetőséget számos iparágban. Célunk a munkatársak hatékonyságának növelése, fejlesztése és óvása, mely kiemelkedően fontos a vállalatok sikere szempontjából.

Ezúttal Pázmándon található étterembe keresünk felszolgálót az alábbi feltételekkel:

Feladatok:

  • A vendégek udvarias fogadása
  • A vendégek kiszolgálása, italok és ételek felszolgálása
  • Pénzkezelés, elszámolás

Elvárások:

  • Szakirányú végzettség
  • Nyílt, határozott, ügyfélközpontú személyiség
  • Számítógép (MS Office) felhasználói szintű ismerete
  • Önálló és proaktív munkavégzés
  • Kiváló kommunikációs képesség
  • Ápolt, jó megjelenés

Előnyt jelent:

  • Minimum 3 év felszolgálói gyakorlat
  • Angol vagy német nyelv társalgási szintű ismerete