www.cvonline.hu

Felszolgáló

  • A hirdetés 387 napja lejárt

A Villapark Várgesztes, Komárom-Esztergom megyei üdülőpark, rendezvényközpont felvételt hirdet

Felszolgáló

munkakörbe.

Feladatok:

  • Éttermi -és rendezvényvendégek kiszolgálása, éttermi feladatok ellátása.

Elvárások:

  • Vendégbarát mentalitás, alapos, precíz munkavégzés, terhelhetőség, önállóság és jó fizikai állóképesség.
  • Minimum középiskolai végzettség.
  • Alapszintű kommunikáció angol vagy német nyelven.

Előny: felszolgálói tapasztalat, jó idegennyelvtudás.

Jelentkezni: A pályázatok beadási határideje: mielőbb, de maximum 2016.07.06-ig.
Magyar nyelvű fényképes önéletrajzát várjuk az alábbi e-mail címre.

Helyek Komárom-Esztergom
Kategória Idegenforgalom / Szálloda / Vendéglátás
Szakmunka / fizikai munka
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol, Német