www.cvonline.hu

FELSZOLGÁLÓ

  • A hirdetés 287 napja lejárt

Szálloda

FELSZOLGÁLÓT

keres főállásba.

A nemzetközi Holiday Inn szállodalánc négycsillagos magyarországi szállodája a főváros kapujában, az M1-M7 autópálya bevezető szakasza mellett található. Elsősorban külföldi turistacsoportoknak nyújt szállást, illetve konferenciatermei révén a környékbeli cégek kedvelt rendezvényhelyszíne.

Főbb feladatok:

  • a szálló -illetve konferenciavendégek szakszerű, gyors, udvarias kiszolgálása.
  • rendezvények előkészítésében való részvétel.

Eséllyel pályázhat, aki:

  • szakmai középfokú végzettséggel rendelkezik (gyakorlat előny, de nem feltétel,
  • a színvonalas vendéglátás iránt elkötelezett PÁLYAKEZDŐK is jelentkezhetnek!)
  • angolul minimum alapszinten kommunikál,
  • megbízható,
  • vendég-és szolgáltatás-centrikus
  • nagy munkabírású.

Amit nyújtunk:

  • stabil céges háttér
  • legális foglalkoztatás, bejelentett jövedelem,
  • munkába járás költségtérítése,
  • ingyenes étkezés.

Elérhetőségünket, ahová fényképes önéletrajzát várjuk, alább megtalálja.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Idegenforgalom / Szálloda / Vendéglátás
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Egyéb hasonló állások Önnek
Szerver üzemeltetés

Mind-Diák Szövetkezet

Ha diákmunka, akkor Mind-Diák! A diákszövetkez...
Budapest

Azonnali Irodai adminisztratív munka - (Trading BO terület)

Érettségi
Budapest

Irodai asszisztens br. 1000ft/óra