www.cvonline.hu

Felszolgáló

  • A hirdetés 510 napja lejárt

A Costes Kft
munkatársat keres

Felszolgáló

munkakörbe.

Főbb feladatok, munkák:

  • Éttermi terítéshez, felszolgáláshoz való felkészülés: eszközök előkészítése, asztalok terítése, díszítése
  • Vendégek, kiszolgálása, számla kiállítása, pénz megőrzése, elszámolás
  • Pultok, vitrinek, italhűtők feltöltése, gépek üzembe helyezése,
  • Felszolgálás fogadásokon, banketteken, szállodai szobákban

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Fine Dining étteremben vagy 5*-os szállodában szerzett 3-5 év éttermi-szállodai tapasztalat.
  • Jó megjelenés,
  • Vendégközpontú hozzáállás,
  • Kiváló problémamegoldó képesség
  • Megbízhatóság,
  • Pontosság, precizitás, rugalmasság
  • Angol felsőfokú nyelvtudás ismerete kötelező illetve egyéb idegen nyelv ismerete előnyt jelent

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Idegennyelv ismeret

Munkavégzés helye: Budapest, Ráday utca 4.
Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Felsőfok/tárgyalóképes szint

Jelentkezését az alábbi e-mail címre várjuk.

Link megjelenítése" target="_blank">

Helyek Budapest
Pest
Kategória Idegenforgalom / Szálloda / Vendéglátás
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol